Dalyvavimas / Apie / Home page - DigCur

DigCurV partnerių tinklas – narystės sąlygos

DigCurV  tai Europos Komisijos Leonardo da Vinci programos finansuojamas projektas, siekiantis sukurti skaitmeninės priežiūros specialistų kvalifikacijos tobulinimo programos modelį.  Mes taip pat esame tinklas kultūros paveldo organizacijų, švietimo institucijų ir mokymų rengėjų, besidominčių skaitmeninės priežiūros specialistų švietimu ir profesiniu tobulinimu. Norime pakviesti tapti mūsų partnerių tinklo nariais. 

 1. Narystė DigCurV partnerių tinkle yra nemokama.
 2. Nariu tampama gavus patvirtinimą. Mes atsiųsime Jums laišką su prašymu pateikti išsamesnę informaciją apie save ir savo interesus skaitmeninės priežiūros specialistų švietimo ir mokymų srityje. Jūs taip pat galėsite pateikti Jus dominančius klausimus apie DigCurV.
 3. Kai Jūsų narystė bus patvirtinta, Jūsų organizacija bus pristatyta DigCurV partnerių tinklo puslapyje.
 4. Jūsų pateikti kontaktiniai duomenys bus naudojami tik siunčiant DigCurV projekto naujienas, pranešimus ir kviečiant dalyvauti įvairiose DigCurV veiklose (apklausose, fokus grupėse, seminaruose ir kituose renginiuose).
 5. Narystė DigCurV projekto partnerių tinkle neįpareigoja Jūsų dalyvauti projekto veiklose, nors mes norėtume paskatinti Jus tai daryti. 
  Projekto partnerių tinklo narystės privalumai:
  • galėsite padėti formuoti DigCurV mokymų programą
  • galėsite prisidėti prie mokymo programos pritaikymo Jūsų bendruomenės poreikiams,
  • galėsite dalyvauti projekto renginiuose kartu su kitais tinklo partneriais
 6. 2013 m. DigCurV paskelbs mokymų programos modelį. Projekto gyvavimo metu partnerių tinklo nariai bus kviečiami dalyvauti diskusijose apie mokymų programos palaikymą, naudojimą ir vystymą ateityje. Partnerių tinklo narystė projekto metu nereiškia DigCurV projekto ar jo narių įsipareigojimo ateityje.
 7. Members may leave the DigCurV network at any time by giving notice to info@digcur-education.org. We will acknowledge receipt of your request and remove your details from the DigCurV network members page within 10 days.
 8. Yra atskiras DigCurV naujienlaiškio adresų sąrašas iš kurio nariai gali pašalinti savo kontaktinius duomenis bet kuriuo metu, neįtakodami narystės tinkle.
 9. DigCurV neperduos Jūsų kontaktinių duomenų tretiesiems asmenims be Jūsų sutikimo. Plačiau apie tai:  http://www.digcur-education.org/eng/Legal
 10. Jei turite kokių nors klausimų apie DigCurV, maloniai prašome kreiptis: info@digcur-education.org.